Tingimused

Need on meie veebisaidi suurte-kitarristide-halduse-oue.sumupstore.com kasutamise ja veebisaidi kaudu toodete ostmise tingimused

.

Kui teil on nende tingimuste kohta küsimusi, võtke meiega ühendust, kasutades kontaktivormi.


Käesolevad tingimused koos kõigi selle veebisaidi muude alade teadete või tingimustega reguleerivad koos selle veebisaidi kasutamist. Pange tähele, et Suurte Kitarristide Halduse OÜ võib sellel veebisaidil igal ajal muudatusi teha või osa sellest eemaldada, ilma et see vastutaks klientide ees selliste muudatuste eest. Suurte Kitarristide Halduse OÜ jätab endale õiguse neid tingimusi tulevikus muuta ilma kliente konkreetselt teavitamata ning veebisaidi jätkuv kasutamine või tellimuste esitamine pärast selliseid muudatusi loetakse selle tunnustamiseks ja aktsepteerimiseks.


Leping sõlmitakse teie, kliendi ja meie vahel alles siis, kui teie tellimus on töödeldud ja lähetatud.


Kui esitate kliendina selle veebisaidi kaudu tellimuse, garanteerite tellimuse esitamisega, et:  1. Te ei ole alaealine ega muul viisil õiguslikult võimetu siduvat lepingut sõlmima.

  2. Isikuandmed, mille meile registreerimisel annate, on täielikult täielikud ja täpsed.

  3. Te ei kasuta valenime ega ühegi teise isiku või asutuse nime, mida teil pole õigust kasutada.


Tellimuse esitamine

Tellimuse esitamisel nõustute nende tingimustega ning on oluline, et oleksite need enne tellimuse esitamist läbi lugenud.


Tellimuse tühistamine


Tellimuse vastuvõtmine

Tellimuse vormistamisel saadetakse teile tellimuse kinnitamise e-posti aadressile tellimuse kinnitus, mis sisaldab teavet tellimuse sisu, hindade kohta.


KohaletoimetamineTagastamispoliitika

Suurte Kitarristide Halduse OÜ aktsepteerib tagastamist 14 päeva jooksul, kui tooteid ei kasutata, ei muudeta, pesta või muul viisil ei muudeta. Tooted tuleb tagastada originaalpakendis.

Ühtegi toodet ei tohi poeleSuurte Kitarristide Halduse OÜ tagastada ilma ettevõtte Suurte Kitarristide Halduse OÜ eelneva kirjaliku nõusolekuta ja nende eest tuleb maksta tagastamistasu.


Vastutus

Püüame, et sellel veebisaidil olev teave oleks võimalikult täpne, kuid me ei anna selle täpsuse suhtes otseseid ega kaudseid garantiisid. Samuti ei anna me mingeid garantiisid selle veebisaidi kasutamisega seotud küsimuste kohta ja teie enda ülesanne on tagada, et teie enda seadmed on kaitstud viiruste või muude välistegurite eest.

Teie õigusi kaitsevad 1980. aasta kaupade müügi ja teenuste osutamise seadus ning 2007. aasta tarbijakaitseseadus, mille puhul olete tarbija. Mitte miski sellel veebisaidil ei mõjuta teie õigusi vastavalt kohaldatavale õigusele.


Väljajätmine

Kui mõni neist tingimustest osutub mingil põhjusel tühiseks, ebaseaduslikuks või jõustamatuks, loetakse see tingimus või tingimus ülejäänud tingimustest eraldatuks, mis jäävad kehtima ja täitmisele.

Kui mõni käesolevate tingimuste säte on ebaseaduslik, tühine või mingil põhjusel jõustamatu, loetakse see säte eraldatavaks ning see ei mõjuta ülejäänud sätete kehtivust ja jõustatavust.


Shopping Cart

    Your cart is empty