Privaatsuspoliitika

Suurte Kitarristide Halduse OÜ (koos „kaupmehe poe nimi”, „meie” ja „meie”, „andmete vastutav töötleja”) austavad teie privaatsust. Tagame, et teie privaatsus on kaitstud meie veebisaidi kasutamisel või veebitellimuste esitamisel.

Suurte Kitarristide Halduse OÜ pakub teile kaupu ja teenuseid ning on teie kaupade tellimisel esitatavate isikuandmete vastutav töötleja.
Suurte Kitarristide Halduse OÜ andmekaitseametnikuga saab ühendust võtta selle lehe allosas oleva kontaktvormi kaudu.

See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja jagatakse, kui külastate või sooritate ostu saidil suurte-kitarristide-halduse-oue.sumupstore.com ("sait").


Isikuandmed, mida kogume

Kui teete saidi kaudu ostu või proovite ostu sooritada, kogume teilt teatud teavet, sealhulgas teie nime, arveldusaadressi, tarneaadressi, makseteavet (sh krediitkaardi numbrid), e-posti aadressi ja telefoninumber. Nimetame seda teavet kui "tellimusteavet".

Kui külastate saiti, kogume automaatselt teie seadme kohta teatud teavet, sealhulgas teavet teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõnede teie seadmesse installitud küpsiste kohta. Lisaks kogume saiti sirvides teavet üksikute veebilehtede või toodete kohta, mida vaatate, millised ja millised veebisaidid või otsinguterminid teid saidile viitasid, ning teavet selle kohta, kuidas te saidiga suhtlete. Me nimetame seda automaatselt kogutud teavet "seadme teabeks".

Kogume seadme teavet järgmiste tehnoloogiate abil:
– „küpsised“ on andmefailid, mis paigutatakse teie seadmesse või arvutisse ja sisaldavad sageli anonüümset kordumatut identifikaatorit. Lisateavet küpsiste ja küpsiste keelamise kohta leiate aadressilt http://www.allaboutcookies.org.
- "Logifailid" jälgivad saidil toimuvaid toiminguid ja koguvad andmeid, sealhulgas teie IP-aadressi, brauseri tüüp, Interneti-teenuse pakkuja, viitavad/väljumise lehed ja kuupäeva-/kellaajatemplid.
- "Veebimajakad", "sildid" ja "pikslid" on elektroonilised failid, mida kasutatakse saidi sirvimise teabe salvestamiseks.


Kuidas me teie isikuandmeid kasutame?

Kasutame kogutavat tellimusteavet üldiselt kõigi saidi kaudu ja saidi kaudu tehtud tellimuste täitmiseks (sealhulgas teie makseteabe töötlemine, kohaletoimetamise kord ning arvete ja/või tellimuse kinnituste esitamine). Lisaks kasutame seda tellimuse teavet:
- teiega suhtlemiseks;
– võimaliku riski või pettuse kontrollimine; ja
Kui see on kooskõlas eelistustega, mida olete meiega jaganud, esitage teile meie toodete või teenustega seotud teavet või reklaame.

Töötleme teie teavet teiega sõlmitud lepingute täitmiseks (näiteks kui teete saidi kaudu tellimuse) või muul viisil ülalnimetatud õigustatud ärihuvide täitmiseks.

Kasutame kogutud seadmeteavet, et aidata meil kontrollida võimalikke riske ja pettusi (eelkõige teie IP-aadressi) ning üldisemalt oma saidi täiustamiseks ja optimeerimiseks (näiteks luues analüüsi selle kohta, kuidas meie kliendid sirvivad ja suhtlevad saiti ning hinnata meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukust).


Isikuandmete jagamine

Jagame teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, et saaksime teie isikuandmeid ülalkirjeldatud viisil kasutada. Näiteks kasutame oma veebipoe toiteks SumUpi. Samuti kasutame Google Analyticsit, et aidata meil mõista, kuidas meie kliendid seda saiti kasutavad. Lisateavet selle kohta, kuidas Google teie isikuandmeid kasutab, saate lugeda siit: https://www.google.com/intl/et/policies/privacy/. Samuti saate Google Analyticsist loobuda siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Võime jagada teavet lepinguliste teenusepakkujatega, kes aitavad teatud osa meie äritegevusest. Meie lepingud näevad ette, et need teenusepakkujad kasutavad teie teavet ainult seoses teenustega, mida nad meile osutavad, mitte omaenda või täiendava kasu saamiseks.

Lõpuks võime teie isikuandmeid jagada ka selleks, et järgida kehtivaid seadusi ja määrusi, vastata kohtukutsele, läbiotsimismäärusele ja/või muule seaduslikule päringule saadava teabe saamiseks või muul viisil oma õiguste kaitsmiseks.


Teabe edastamine rahvusvaheliselt

Võime edastada teie kohta kogutud teavet meie nimel tegutsevatele kolmandatele isikutele, kes võivad asuda väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (“EMP”) või riikides, kus Euroopa Komisjoni hinnangul on andmekaitse rahuldav. Need teised riigid ei pruugi pakkuda teie kohta kogutud teabele samal tasemel kaitset, kuigi jätkame alati teie teabe kogumist, säilitamist ja kasutamist vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale ja kehtivatele andmekaitsealastele õigusaktidele. Tagame, et jagame andmeid ainult nende organisatsioonidega, kes vastavad kehtivatele andmekaitsealaste õigusaktidele piisaval tasemel andmekaitsele ja et kõigi selliste osapooltega on sõlmitud rahuldavad lepingulised kokkulepped.


Teie õigused

Kui GDPR on teie suhtes kohaldatav, on teil õigus juurde pääseda teie kohta hoitavale isikuandmetele ja nõuda oma isikuandmete muutmist, ajakohastamist või kustutamist, teil on õigus nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist. andmeid, olla vastu profileerimistegevusele ja üksnes automatiseeritud töötlemisele, taotleda, et me piirame teie isikuandmete töötlemist ja/või nõuda teie andmete edastamist kolmandale isikule (andmete teisaldatavus) teatud asjaoludel. Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust allolevate kontaktandmete kaudu.

Teil on õigus oma nõusolek oma andmete töötlemiseks igal ajal tagasi võtta, kui töötlemine põhineb teie nõusolekul, ja saate seda teha, võttes ühendust andmekaitseametnikuga esitatud aadressil.

Kui soovite kasutada mõnda oma ülaltoodud õigustest, võite meiega ühendust võtta, kasutades kontaktivormi, mis asub selle lehe allosas.

Samuti on teil õigus esitada kaebus asjaomasele andmekaitseasutusele.
Iga riigi asjakohase asutuse leiate Euroopa Komisjoni veebisaidilt: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080


Andmete säilitamine

Kui esitate saidi kaudu tellimuse , säilitame teie tellimusteavet nii kaua, kui see on teile teenuste osutamiseks vajalik, või nii kaua, kui seda nõuavad asjakohased seadused. Pärast seda perioodi teie isikuandmed kustutatakse.


Muudatused

Võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada, et kajastada näiteks muudatusi meie tavades või muudel tegevuslikel, õiguslikel või regulatiivsetel põhjustel.


Võtke meiega ühendust

Lisateabe saamiseks meie privaatsustavade kohta, kui teil on küsimusi või kui soovite esitada kaebuse, võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu, mis asub selle lehe allosas.

Shopping Cart

    Your cart is empty